آموزش ماژول‌های تخصصی نرم افزار کامسول

بی شک تخصصی ترین مجموعه آموزشی در گروه جُستار، آموزش فیزک‌های (ماژول‌های) نرم افزار کامسول است. هر یک از این فیزیک‌ها مربوط به طیف خاصی از مخاطبین است که وابسته به رشته تحصیلی یا زمینه شغلی آن‌ها دارد. نرم افزار کامسول به عنوان یک نرم افزار چند فیزیکه قابلیت شبیه‌سازی پدیده‌های مختلف را به صورت همزمان دارد و به کمک آن می‌توان سیستم‌های بسیار پیچیده را شبیه‌سازی نمود.

در حال حاضر در گروه جُستار امکان ارائه کلاس‌های آنلاین تخصصی آموزش ماژول‌های مختلفی فراهم شده است و به مرور به تعداد زمینه‌های هر ماژول اضافه می‌شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از ماژول‌های اصلی زیر روی آن‌ کلیک کنید.

شرکت در مجموعه کلاس‌های ماژول‌های تخصصی نرم افزار کامسول بیشتر به افراد با سطح آشنایی متوسط به بالا توصیه می‌شود. بنابراین اگر با نرم افزار کامسول آشنایی اولیه ندارید یا حس می‌کنید در برخی بخش‌های آن ضعف دارید به شما توصیه می‌کنیم که در مجموعه کلاس‌های مبانی اولیه نرم افزار کامسول شرکت کنید. محتوای این دوره مقدماتی طوری طراحی شده است که برای همه این افراد قابل درک بوده و سطح مخاطبین به مرور با شرکت در کلاس‌ها بالاتر می‌رود. پس از اتمام این مجموعه کلاس‌ها، شما می‌توانید در کلاس‌های سطح بالاتر مانند مبانی تولید هندسه، تولید شبکه محاسباتی و همچنین آشنایی با فیزیک‌های تخصصی شرکت کنید و بر موارد تخصصی‌تر به راحتی تسلط پیدا کنید.