سوالات متداول

آیا دوره آفلاین کامسول تنها برای رشته‌های ذکر شده در سایت مناسب است؟

دوره آفلاین کامسول یک دوره جامع برای آموزش شبیه‌سازی با نرم‌افزار کامسول و بخش‌های مختلف آن در قالب حل مسئله است. مسائلی که در این دوره حل می‌شوند در حوزه مکانیک سیالات هستند و ماژول جریان سیال در این مسائل به کار گرفته می‌شود و نکاتی از تئوری مربوط به این ماژول هم در این دوره آموزش داده می‌شود. این موارد این دوره را یک دوره کاملا مناسب و توصیه شده برای رشته‌های ذکر شده می‌گرداند اما با توجه به اینکه تمامی بخش‌های عمومی نرم افزار توضیح داده می‌شود برای کلیه رشته‌ها قابل استفاده و مفید است.

دوره آفلاین از چه طریقی در اختیار ثبت نام کنندگان قرار می‌گیرد؟

در دوره آفلاین ویدیوها و متن‌ها به صورت درس به درس در قالب سیستم آموزش مجازی روی سایت گروه جُستار قرار دارند و شما به محض ثبت نام به این سامانه دسترسی خواهید داشت.

آیا کارگاه آنلاین (عمومی) و دوره آفلاین کامسول برای افراد مبتدی که هیچ آشنایی با نرم‌افزار کامسول ندارند توصیه می‌شود؟

بله، محتوای کارگاه عمومی و همچنین دوره کامسول به گونه‌ای طراحی شده‌اند که افراد بدون هیچ پیش‌زمینه در ارتباط با نرم‌افزار می‌توانند در آن شرکت کنند. همچنین در این مجموعه‌ها نکات فراوانی آموزش داده می‌شود که می‌تواند برای افرادی که حتی آشنایی اولیه با نرم‌افزار کامسول دارند نیز مفید باشند.

سطح محتوای آموزش نرم‌افزار کامسول در کارگاه آنلاین و دوره آفلاین چه تفاوتی دارد؟

محتوای کارگاه آنلاین در مورد نرم‌افزار به صورت مقدماتی و با معرفی بخش‌ها و امکانات مختلف نرم‌افزار است و به شما برای ادامه کار سرنخ داده و راهنمایی می‌کند. در دوره آفلاین قسمت‌های مختلف به صورت جامع‌تر و همراه با نکات و توضیحات بیشتر به شما آموزش داده می‌شود.

آیا در صورت میسر نبودن حضور در زمان کارگاه آنلاین برای اشخاص امکان استفاده از فیلم‌های ضبط شده کارگاه وجود دارد؟

بله، بعد از کارگاه فیلم ضبط شده در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد؛ اما به دلیل اهمیت تعامل با مدرس در این کارگاه و امکان رفع اشکال و با توجه به اینکه این کارگاه به صورت منظم و در زمان‌های مختلف برگزار می‌شود، توصیه می‌کنیم تا حد امکان به صورت آنلاین از کارگاه استفاده کنید.

آیا زمان نسبتا کوتاه کارگاه آنلاین به یادگیری منتج می‌شود؟

در کارگاه آنلاین کلیه اصول اولیه لازم برای شبیه‌سازی و کار با نرم‌افزار کامسول به شما آموزش داده می‌شود و محتوای این کارگاه به گونه‌ای طراحی شده که شما بعد از آن بتوانید با تسلط کافی بر بخش‌های عمومی به شبیه‌سازی مسئله خود بپردازید یا جزئیات بیشتر را با اشراف بر روند کار فرا بگیرید. نتایج نظرسنجی از شرکت‌کنندگان در کارگاه این موضوع را تصدیق می‌کند.

آیا بخش‌های تئوری و مبانی شبیه‌سازی که یکی از بخش‌های کارگاه آنلاین هستند برای افراد مفید است و از زمان کارگاه را برای آموزش نرم‌افزار نمی‌کاهد؟

بخش‌های تئوری و پایه‌ای مانند نقشه راه برای کاربران عمل می‌کنند و در حالی که مستقیما یکی از بخش‌های نرم‌افزار را تشریح نمی‌کنند درک عمیقی از فرآیند شبیه‌سازی در کاربران ایجاد می‌کنند که باعث می‌شود مخاطب با مشکلات بسیار کمتری فرآیند شبیه‌سازی خود را انجام دهد و درنهایت مزایایی بسیار بیشتر از پرداختن جزئیات به برخی از بخش‌های نرم‌افزار برای کاربر ایجاد می‌کند.

گواهی پایان دوره کارگاه آنلاین چه زمانی تعلق می‌گیرد؟

شرکت‌کنندگان در دوره آنلاین بعد از پایان جلسه دوم می‌توانند گواهی شرکت در دوره را دریافت کنند.

گواهی پایان دوره آفلاین چه زمانی تعلق می‌گیرد؟

برای دریافت گواهی شرکت در دوره آفلاین لازم است علامت‌گذاری تمام بخش‌های دوره به عنوان تکمیل شده انجام شده باشد و نیز تکلیف‌ها و پروژه پایانی ارسال شده و بعد از تصحیح توسط مدرس حد نصاب نمره لازم را دریافت کرده باشند.

اعتبار گواهی پایان دوره‌های آموزشی چگونه است؟

گروه جُستار یک گروه از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی و تحت سرپرستی استاد دانشگاه است و شرکت‌کنندگان علاوه بر گواهی پایان دوره می‌توانند توصیه‌نامه دریافت کنند.

هزینه مشاوره چگونه محاسبه می‌شود؟

با توجه به زمان لازم برای تهیه اطلاعات مورد نیاز شما به علاوه زمان جلسه ارتباط تصویری این هزینه محاسبه و قبل از ثبت نام نهایی به شما اعلام می‌شود.