فرآیندها و قوانین گروه جستار

 • برای استفاده از خدمات سایت، هر شخص باید به عضویت سایت در‌آید.

 • عضویت در سایت کاملا رایگان است.

 • در فرآیند عضویت در سایت و خرید، اطلاعاتی مانند نام و نام‌خانوادگی، آدرس پست الکترونیکی، شماره تلفن همراه و رمز عبور از کاربر دریافت می‌شود. تمامی این اطلاعات نزد گروه جُستار به صورت محرمانه باقی خواهد ماند.

 • جهت تکمیل مراحل عضویت لازم است کاربر مشخصات و عضویت خود را از طریق کلیک بر لینک ارسال شده به آدرس پست الکترونیک خود تایید کند.

 • کاربر می‌بایست هر گونه تغییر در مشخصات شخصی و اطلاعات تماس خود را در اسرع وقت در وب‌سایت اصلاح نماید.

 • داشتن همزمان چند حساب کاربری فعال برای یک کاربر ممنوع است.

 • هر کاربر می‌بایست نام کاربری و رمز عبود خود را حفظ نموده و در اختیار دیگران قرار ندهد.

 • در صورت وارد کردن اطلاعات تماس اشتباه یا خلاف واقع یا عدم اصلاح به موقع اطلاعات و عدم امکان برقراری تماس از طرف گروه جُستار با مخاطب به منظور پیگیری سفارشات، گروه جُستار مسئولیتی در قبال عدم ارائه به موقع خدمت مورد نظر به کاربر ندارد.

 •  کاربر باید نظرات خود (شامل پیشنهاد، انتقاد، درخواست همکاری و …) را به صورت واضح از طریق تماس با مطرح کند و در صورت لزوم توضیحات تکمیلی به صورت فایل‌های متنی، صوتی یا تصویری در سامانه بارگذاری شوند.

 • در مراحل ثبت سفارش و تایید نهایی آن، در صورت عدم مشاهده نامه ارسال شده به پست الکترونیک کاربر، کاربر لازم است که ابتدا دایرکتوری Spam ایمیل خود را چک کند. در صورت حصول اطمینان از عدم دریافت نامه، از طریق بخش “تماس با ما” مورد را به قسمت پشتیبانی گروه جُستار اطلاع دهد.

 • برای هر کاربر عضو سایت یک کیف پول در نظر گرفته شده است و در صورت تمایل می‌تواند برای پرداخت‌های بعدی شارژ شود.

 • با درخواست بستن حساب کاربری توسط شخص کاربر، اعتبار موجود در کیف پول که توسط کاربر واریز‌ شده به وی عودت خواهد شد. توجه شود که اعتبارهایی که توسط کارت‌های هدیه یا انتقال اعتبار از یک کاربر به کاربر دیگر در یک حساب کاربری وجود دارد، قابلیت برگشت ریالی نداشته و فقط برای ارایه خدمات یا در صورت تمایل برای انتقال اعتبار به کاربران دیگر قابل استفاده است.

 • هر کاربر می‌تواند با معرفی 3 کاربر جدید که از خدمات‌ سایت استفاده کنند، از یک تخفیف ویژه برای یکی از خریدهای بعدی خود برخوردار شود.

 • در مناسبت‌های خاص و با محدودیت زمانی مشخص طرح‌های تخفیف به کاربران ارائه می‌شود:

به مناسبت افتتاح سایت: 70 درصد تخفیف روی تمام خدمات به مدت 48 ساعت و از زمان افتتاح در ساعت 10 صبح روز یکشنبه سوم فروردین ماه  (این زمان بنا به صلاحدید مدیریت گروه جُستار قابل تمدید است)

کاربر جدید در هر زمان: 15 درصد تخفیف برای اولین خرید (این تخفیف شامل دوره افتتاحیه سایت نمی‌شود)

پس از هر خرید کاربر در هر زمان، به میزان 20 درصد مبلغ پرداختی در کیف پول شارژ می‌گردد و برای خریدهای بعدی قابل استفاده است. این شارژ فقط به عنوان اعتبار برای خریدهای بعدی است و قابلیت نقد شدن ندارد. در صورت تمایل کاربر می‌تواند با میدریت سایت اطلاع دهد و این اعتبار را به کاربر دیگری در سایت منتقل کند.

 • مالکیت معنوی کلیه محتواهای ارائه شده در وب سایت، متعلق به گروه جُستار است.

 • انتشار مطالب موجود در سایت گروه جُستار حتی با ذکر منبع ممنوع است.

 • محتوای ارائه شده توسط گروه جُستار نیز مانند کالای فیزیکی است و برای تولید آن، وقت و هزینه قابل توجهی صرف شده است، گروه حقوقی جُستار، هر نوع بازنشر مطالب از گروه جُستار، همچنین استفاده ازنام، لوگو و علائم تجاری گروه جُستار را پیگیری نموده و خسارات مربوطه را از کسانی که به این شیوه از محتوای تولیدی این مجموعه، به صورت غیرمجاز استفاده کنند دریافت خواهد کرد.

گروه جُستار می‌کوشد که اطلاعات مفید، کاملا علمی و صحیح و به‌روز در اختیار کاربران قرار دهد؛ اما به هیچ وجه مسئولیتی برای اجرایی بودن آن اطلاعات را نمی‌پذیرد. گروه جُستار مسئولیت در خصوص هر نوع ضرر و زیان، عیب و نقص، ادعا، یا سایر صدمات یا علل مربوط به یا ناشی از هرگونه اطلاعات ارسال شده به کاربر یا ارائه‌شده در وب‌سایت را نمی‌پذیرد.

گروه جُستار یک کسب و کار دیجیتال است و تمامی فرآیندها در آن کاملا آنلاین است. این گروه تمام تلاش خود را می‌کند تا نیازهای آموزشی مخاطبان را بدون هر گونه نیاز به تعامل فیزیکی تامین نماید. از این رو تعهدی در قبال ارائه مشاوره حضوری و همچنین خدمات برای شخص خاصی را ندارد و تمامی خدمات برای عموم مخاطبین ارائه می‌شود.

گروه جُستار حق اصلاح این شرایط یا محدودیت‌های قانونی را در هر زمان برای خود محفوظ می‌دارد. برای اطمینان از موافقت با شرایط و محدودیت‌های قانونی که ممکن است بعدا افزوده یا تغییر داده شود، لازم است هر چند وقت یک‌بار این صفحه توسط کاربر بازبینی شود. مشروعیت قانونی این اطلاعیه همچنان به قوت خود باقی است مگر اینکه قیود خاصی از آن با اطلاعیه حقوقی دیگری در صفحات خاصی از همین وب‌سایت، صراحتا ملغی شده یا جایگزین شود.

تاریخ آخرین به‌روز‌رسانی: فروردین 1399